116. Podzimní den
Autor: Ilja Hartinger
(1935 Nový Hrozenkov)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1977
Šířka: 47 cm, výška: 34 cm, rámování: 54 x 67 cm
Konec dražby: 05.05.2020 20:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč