Podzimní den

Autor: Ilja Hartinger
(1935 Nový Hrozenkov)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1977
Šířka: 47 cm, výška: 34 cm, rámování: 54 x 67 cm

Konec dražby: 05.05.2020 20:57 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 800 Kč