32. Pohledy na Istanbul - 3 kusy
Autor: Ilja Hartinger
(1935 Nový Hrozenkov)
Tři volné listy, jeden signovaný vpravo dole
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 30,5 cm, výška: 22,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.03.2019 20:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč