43. Ráno nad dědinů
Autor: Ilja Hartinger
(1935 Nový Hrozenkov)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: akvarel, datace: 1975
Šířka: 56 cm, výška: 31 cm, rámování: 55 x 80 cm
Konec dražby: 20.07.2021 20:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč