44. Mlhy na horách
Autor: Ilja Hartinger
(1935 Nový Hrozenkov)
signováno vpravo dole, zaskleno, na reversu autorský štítek
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 76,5 cm, výška: 22 cm, rámování: 35,5 x 90 cm
Konec dražby: 10.12.2018 19:47 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč