Valašská krajina

Autor: Ilja Hartinger
(1935 Nový Hrozenkov)

signováno vpravo dole slabě viditelné,, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 48 cm, výška: 27 cm, rámování: 42 x 63 cm

Konec dražby: 05.05.2020 20:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč