101. Jágr - vesnice v zimě
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 80 cm, výška: 44 cm, rámování: 51 x 87 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 16.03.2023 21:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč