36. Pražská periférie
Autor: Václav Kořínek
(1912 Kopidlno)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 47 cm, výška: 35 cm, rámování: 49 x 61,5 cm
Konec dražby: 18.09.2019 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 100 Kč