101. Zrcadlo

Zrcadlo v dřevěném rámu.
Šířka: 19,5 cm, výška: 26 cm, rámování: 4305 x 37,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 08.08.2022 20:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 600 Kč