29. Ve městě
Autor: František Záleský
(1901 Drahanovice - 1961 Olomouc)
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1953
Šířka: 34,5 cm, výška: 26 cm, rámování: 37 x 46 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 29.11.2021 19:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč