66. Vesnice pod horami
Autor: František Záleský
(1901 Drahanovice - 1961 Olomouc)
signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 21 cm, výška: 15 cm, rámování: 31 x 36 cm
Konec dražby: 11.12.2018 20:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč