Zamyšlený otec

Autor: František Roman Dragoun
(1916 Písek - 2005 Písek)

Signováno a datováno vpravo dole, volný list
Technika: pastel na kartonu, datace: 1951
Šířka: 21 cm, výška: 29 cm

Konec dražby: 09.12.2020 21:35 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 100 Kč