82. Povoz s koňmi
Autor: František Roman Dragoun
(1916 Písek - 2005 Písek)
nesignováno, datováno vpravo dole, pochází z pozůstalosti autora
Technika: kresba na kartonu, datace: 1951
Šířka: 28,5 cm, výška: 21 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 15.03.2022 20:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč