78. Vichřice
Autor: Arnošt Hrabal
(1886 Buchlovice - 1969 Buchlovice)
signováno tužkou vpravo dole
Technika: dřevoryt na kartonu
Šířka: 16,5 cm, výška: 12 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 28.05.2023 15:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč