Dívka s kuzlátkem

Autor: Helena Salichová
(1895 Kyjovice - 1975 Ostrava)

Signováno vpravo dole tužkou, volný list
Technika: dřevoryt
Šířka: 18 cm, výška: 27 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.12.2020 20:40 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 200 Kč