160. Žena s vějířem
Autor: Helena Salichová
(1895 Kyjovice - 1975 Ostrava)
signováno, název a datováno tužkou dole pod grafikou
Technika: dřevořez, datace: 1968
Šířka: 38,5 cm, výška: 40 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.05.2024 20:53 SELČ
Zbývá: 10d 19h 59m 16s
Vyvolávací cena: 1 000 Kč