201. Pasačka
Autor: Helena Salichová
(1895 Kyjovice - 1975 Ostrava)
Signováno v pravo dole v tisku a tuzkou, paspartováno,zaskleno a rámováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 13 cm, výška: 14 cm, rámování: 30 x 28 cm
Konec dražby: 07.04.2020 21:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč