Spiritistická seance

Autor: Josef Kočí
(1880 Praha - 1961 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, fixováno na kartonu
Technika: kresba na kartonu, datace: 1914
Šířka: 28,5 cm, výška: 22,5 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 10.02.2020 20:08 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč