80. Podzámčí
Autor: Josef Kočí
(1880 Praha - 1961 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, datace na reversu, zaskleno a rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1944
Šířka: 47 cm, výška: 58 cm, rámování: 77 x 66 cm
Konec dražby: 12.08.2020 21:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč