Pastevec ovcí

Autor: Ferdinand Engelmüller
(1867 Praha - 1924 Praha)

signatura a datace v pravém dolním rohu v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: tisk na kartonu
Šířka: 58,5 cm, výška: 38,5 cm, rámování: 71 x 90
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.12.2022 22:14 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč