Širá krajina

Autor: Ferdinand Engelmüller
(1867 Praha - 1924 Praha)

Signováno vpravo dole, paspartováno, rámováno a zaskleno
Technika: akvarel
Šířka: 14 cm, výška: 11 cm, rámování: 22 x 25 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.04.2022 19:34 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč