Alej

Autor: Ferdinand Engelmüller
(1867 Praha - 1924 Praha)

Signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, rámováno, paspartováno, zaskleno
Technika: mezzotinta
Šířka: 17,5 cm, výška: 24 cm, rámování: 56,5 x 40 cm

Konec dražby: 04.10.2021 20:56 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč