121. Mořský koník
Autor: František Kobliha
(1877 Praha - 1962 Praha)
Signováno vpravo dole, volný list.
Technika: dřevořez, datace: 1923
Šířka: 23,5 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 48,5 x 33 cm
Konec dražby: 05.04.2022 20:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč