155. Příroda
Autor: František Kobliha
(1877 Praha - 1962 Praha)
paspartováno, rámováno, zaskleno, signováno
Technika: dřevořez
Šířka: 11,5 cm, výška: 16,5 cm, rámování: 25,5 x 20,5 cm
Konec dražby: 09.05.2022 20:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč