Pod stromy

Autor: František Kobliha
(1877 Praha - 1962 Praha)

Na ruboivé straně uprostřed tužkou napsané č. 19. Na lícové straně uprostřed pod paspartou je tužkou napsaný název díla: Pod stromy. Signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: suchá jehla
Šířka: 08 cm, výška: 10 cm, rámování: 34 x 26 cm
Stav: oděrky na rámu

Konec dražby: 04.10.2021 20:10 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč