Kuklík

Autor: František Emler
(1912 Přelouč - 1992 Praha)

signováno vpravo dole, vlevo dole název. Paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 39 cm, výška: 14,5 cm, rámování: 30 x 53,5 cm

Konec dražby: 28.01.2020 20:16 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč