Na cestě

Autor: František Emler
(1912 Přelouč - 1992 Praha)

signováno vpravo dole tužkou, vlevo dole číslováno 72/100. paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie
Šířka: 23 cm, výška: 16,5 cm, rámování: 29 x 36 cm

Konec dražby: 09.12.2020 21:42 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč