Z Bretagně

Autor: František Emler
(1912 Přelouč - 1992 Praha)

signováno a datováno vpravo dole tužkou, premie Svazu výtvarných umělců 1948, paspartováno zaskleno a rámováno
Technika: litografie, datace: 1948
Šířka: 36 cm, výška: 25 cm, rámování: 36 x 46 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.12.2020 21:43 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 750 Kč