31. Krajina s domky
Autor: František Emler
(1912 Přelouč - 1992 Praha)
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel
Šířka: 40,5 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 49 x 58,5 cm
Konec dražby: 23.08.2023 20:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč