Zimní ulice

Autor: František Emler
(1912 Přelouč - 1992 Praha)

signováno vpravo dole a číslováno 40/50 vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 40 cm, výška: 13 cm, rámování: 27,5 x 50,5 cm

Konec dražby: 05.10.2020 22:37 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč