Praní prádla u potoka

Autor: František Emler
(1912 Přelouč - 1992 Praha)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 67 cm, výška: 51 cm, rámování: 68 x 84 cm

Konec dražby: 05.10.2020 20:24 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč