Horské chalupy
Autor: František Emler
(1912 Přelouč - 1992 Praha)
Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 53,5 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 47,5 x 66 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.07.2023 20:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč