Ve městě 2ks

Autor: František Emler
(1912 Přelouč - 1992 Praha)

signováno a číslováno tužkou. 1ks 15x10cm, rám 17x15cm
Technika: litografie
Šířka: 8 cm, výška: 11 cm, rámování: 17 x 12 cm

Konec dražby: 15.11.2021 19:25 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč