Před chalupou

Autor: František Emler
(1912 Přelouč - 1992 Praha)

Signováno vpravo dole tužkou, vlevo dole číslováno 83/100, paspartováno a zaskleno.
Technika: litografie
Šířka: 15 cm, výška: 20 cm, rámování: 33,5 x 27 cm

Konec dražby: 07.06.2022 20:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč