82. 3ks grafik

Autor: František Emler
(1912 Přelouč - 1992 Praha)

Signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno; výška od 4,5 cm do 10,5 cm, šířka od 7,5 cm do 10,5 cm
Technika: litografie

Konec dražby: 04.04.2022 19:45 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč