92. Chalupy v zimě

Autor: František Emler
(1912 Přelouč - 1992 Praha)

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 23 cm, výška: 40 cm, rámování: 50 x 34 cm

Konec dražby: 25.09.2017 21:00 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč