94. Konvolut 3ks Grafik
Autor: František Emler
(1912 Přelouč - 1992 Praha)
2x Litografie František Emler - číslováno vlevo dole, 1x Suchá Jehla Jarmila Čermáková, Signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno. od 6 cm do 18 cm
Technika: litografie
Konec dražby: 08.06.2022 20:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč