Portrét muže
Autor: Viktor Polášek
(1911 Úsov - 1989 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce, datace: 1961
Šířka: 48 cm, výška: 68 cm, rámování: 78 x 57,5
Konec dražby: 22.10.2023 16:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč