192. Skupinový akt
Autor: Jiří Hranička
(1922 Brno - 2012 Brno)
signováno a datováno vpravo dole, fixováno
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1975
Šířka: 22 cm, výška: 26 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 13.12.2018 21:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč