199. Body
Autor: Jiří Hranička
(1922 Brno - 2012 Brno)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1991
Šířka: 27 cm, výška: 40 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 12.12.2018 21:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 550 Kč