Boží muka

Autor: Julius Bartek
(1930 Slovensko - 2004)

Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 22 cm, výška: 17 cm, rámování: 20 x 25,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 14.06.2021 20:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč