17. Březový háj

Autor: Julius Bartek
(1930 Slovensko - 2004)

signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 18 cm, výška: 25 cm, rámování: 37 x 30,5 cm

Konec dražby: 11.12.2018 18:37 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč