240. Achensee - Tirol

Autor: Julius Bartek
(1930 Slovensko - 2004)

signováno vlevo dole, novější rám, na reversu autorský přípis
Technika: olej na překližce
Šířka: 41 cm, výška: 31 cm, rámování: 45 x 56 cm

Konec dražby: 14.07.2019 16:28 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč