71. Medina
Autor: Julius Bartek
(1930 Slovensko - 2004)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 9 cm, výška: 12 cm, rámování: pošk. 21 x 18 cm
Konec dražby: 08.03.2022 19:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč