Medina

Autor: Julius Bartek
(1930 Slovensko - 2004)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 9 cm, výška: 12 cm, rámování: pošk. 21 x 18 cm

Konec dražby: 08.03.2022 19:41 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč