5. Pobřeží
Autor: Jules Clerson
(19. st Francie)
signováno a datováno vlevo dole, plátno fixováno na karton, novější rámování
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1877
Šířka: 76 cm, výška: 51 cm, rámování: 64 x 89 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.02.2022 20:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč