5. Pobřeží

Autor: Jules Clerson
(19. st Francie)

signováno a datováno vlevo dole, plátno fixováno na karton, novější rámování
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1877
Šířka: 76 cm, výška: 51 cm, rámování: 64 x 89 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.02.2022 20:08 SEČ

Zbývá: 9d 13h 48m 8s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč