Altes Tor in Guasila

Autor: Hans Ruzicka-Lautenschlaeger
(1862 Ústí nad Labem - 1933 ?)

signováno vpravo dole, novější rám, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 42 cm, výška: 53 cm, rámování: 61 x 50,5 cm
Stav: odborně restaurováno

Konec dražby: 04.03.2019 19:14 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 900 Kč