Humr

Autor: Karel Holan
(1893 Praha - 1953 Praha)

signováno vpravo nahoře, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 43,5 cm, výška: 26 cm, rámování: 34 x 52 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 20.07.2021 20:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč