252. Květina ve váze
Autor: Karel Holan
(1893 Praha - 1953 Praha)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 48 cm, výška: 35 cm, rámování: 59,5 x 47 cm
Konec dražby: 10.02.2020 18:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč