Pohled na Prahu ze zasněženého parku Kampa

Autor: Karel Holan
(1893 Praha - 1953 Praha)

Signováno a datováno vpravo dole, číslováno vlevo dole - 128/500, rámováno, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 65 cm, výška: 49 cm, rámování: 57 x 72 cm

Konec dražby: 09.12.2020 22:06 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč