Pohled na Klimkovice

Autor: Josef Lubojacký
(1887 Velká Košatka nad Odrou - 1974 Zábřeh)

signováno vledo dole, rám poškozen
Technika: olej na plátně
Šířka: 74,5 cm, výška: 60 cm, rámování: 69 x 84 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 10.05.2021 21:02 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč