89. Pohled na Klimkovice
Autor: Josef Lubojacký
(1887 Velká Košatka nad Odrou - 1974 Zábřeh)
signováno vledo dole, rám poškozen
Technika: olej na plátně
Šířka: 74,5 cm, výška: 60 cm, rámování: 69 x 84 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 10.05.2021 21:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč