Lípa nad Klimkovicemi

Autor: Josef Lubojacký
(1887 Velká Košatka nad Odrou - 1974 Zábřeh)

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 78 cm, výška: 68 cm, rámování: 84,5 x 94 cm

Konec dražby: 11.12.2018 18:27

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč