Lípa nad Klimkovicemi

Autor: Josef Lubojacký
(1887 Velká Košatka nad Odrou - 1974 Zábřeh)

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 78 cm, výška: 68 cm, rámování: 84,5 x 94 cm

Konec dražby: 11.12.2018 18:27

Dosažená cena: 8 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (30)

částkapříhoz
8 000 Kč11.12.2018 18:22:13
7 500 Kč11.12.2018 18:21:06
7 000 Kč11.12.2018 18:20:26 (limit 11.12.2018 18:19:41)
7 000 Kč11.12.2018 18:21:06 (limit 11.12.2018 18:19:41)
6 500 Kč11.12.2018 18:20:26
6 000 Kč11.12.2018 18:19:41 (limit 11.12.2018 18:19:41)
5 500 Kč11.12.2018 17:46:42
5 000 Kč10.12.2018 20:26:45 (limit 9.12.2018 16:52:59)
5 000 Kč10.12.2018 20:26:45
4 900 Kč10.12.2018 20:26:39 (limit 9.12.2018 16:52:59)
4 800 Kč10.12.2018 20:26:39
4 700 Kč10.12.2018 20:25:21 (limit 9.12.2018 16:52:59)
4 600 Kč10.12.2018 20:25:21
3 600 Kč10.12.2018 20:25:08 (limit 9.12.2018 16:52:59)
3 500 Kč10.12.2018 20:25:08